Кафедра гігієни, безпеки праці та професійного здоров’я

 

Кафедра гігієни, безпеки праці та професійного здоров’я

Національного медичного університету імені О.О.Богомольця

 

  

Изображение.JPG

Завідувач кафедри гігієни праці і професійних хвороб, академік НАМН України Яворовський Олександр Петрович

Шановні відвідувачі нашого сайту!

Перша в Україні кафедра гігієни праці і професійних хвороб була організована у 1923 році в Київському медичному інституті. Вона мала назву – “кафедра професійної гігієни”. З 1993 року кафедру очолює академік НАМН України, доктор медичних наук, професор Яворовський Олександр Петрович.

Кафедра гігієни праці і професійних хвороб виховала у своїх стінах та дала творчий науковий запал цілій плеяді наукових і науково-педагогічних спеціалістів, які гідно несли і несуть у гігієнічну науку та педагогіку творчі традиції, закладені у спосіб їх творчого життя кафедрою гігієни праці НМУ імені О.О.Богомольця.

Колектив кафедри впевнений, що ці традиції надалі розвиватимуться молодими науковцями і науково-педагогічними спеціалістами.

  • Контакти кафедри

Пр. Берестейський, 34, санітарно-гігієнічний корпус, другий поверх.

тел. 454-49- 30

 

 

  • Спеціальності, за якими проводиться навчання на до дипломному та післядипломному етапах

У кожному навчальному році на кафедрі гігієни та екології №2 на додипломному етапі  проводиться навчання наступним спеціальностям:

–  «Гігієна та екологія» на 2 та 3 курсах медичного факультету №4, спеціальність 222 «Медицина»;

–  «Охорона праці в галузі» на 3 курсі стоматологічного факультету та 2 курсах медичних факультетів №1-4 і ФПЛЗСУ, спеціальності 221 «Стоматологія», 222 «Медицина», 228 «Педіатрія»;

–  «Гігієна та екологія» на 6 курсі медичного факультету №2, спеціальність 222 «Медицина».

Програма з «Гігієни та екології» на 3 курсі включає 180 академічних годин (30 годин лекцій, 70 годин практичних занять і 80 годин – СРС).

Програма з “Гігієни та екології» для студентів 6 курсу медичного факультету №2, що навчаються за спеціальністю «лікувальна справа», включає 75 академічних годин (40 годин практичних занять та 35 годин – СРС).

Програма з навчальної дисципліни «Охорона праці в галузі» для 3 курсу стоматологічного факультету та 2 курсів медичних факультетів розрахована на 90 академічних годин (4 годин лекцій, 26 годин практичних занять і 60 годин – СРС).

Кафедра має лекційний курс, що складає близько 66 год в осінньо-зимовому семестрі та 60 год в весняно-літньому семестрі.